Svet-Stranek.cz
Fotografka Nikol Obrová

Svatební ceník:

Svatební ceník

     V případě, že by Vás zaujaly moje svatební fotografie, na následujících řádcích se nachází kompletní ceník pro rok 2021, který závisí z největší části na počtu hodin, které byste si přáli ve Váš svatební den profesionálně zaznamenat :


>> FOTO: 


>> 4 hodiny focení - 8.900,-

>> 6 hodin focení - 12.900,-

>> 8 hodin focení - 16.900,-

>> 10 hodin focení - 19.400,-

>> 12 hodin focení - 22.400,-


- každá další hodina navíc - 1.500,-


>> + cestovné 7 Kč/ km 

Cena samozřejmě zahrnuje nejenom focení ve svatební den, ale i kompletní postprodukci všech snímků - na rozdíl od jiných fotografů předávám všechny upravené fotografie ze svatby, takže jich nedostanete např. jenom 100 ks, ale všechny povedené - takže i několik set (v závislosti na počtu hodin se počty upravených odevzdávaných fotek pohybují v rámci cca 200 - 800 kusů), takže budete mít kompletní dokumentaci Vašeho svatebního dne a hromady momentek - vč. převodů do černobílé u vybraných záběrů + zdarma osobní uzamčenou galerii na serveru zonerama.com, takže všechny svoje fotky budete moci všem bez problémů sdílet hned po jejich upravení, když budete chtít. :) 

Součástí svatební spolupráce je samozřejmě i předsvatební schůzka před Vaším dnem D, abychom se poznali a ujasnili si všechny detaily jeho průběhu.  

Ceny nezahrnují tisk fotografií - výběr fotek k tisku i jejich nejvhodnější rozměr nechávám na Vás - fotky předávám digitálně jak v tiskové kvalitě (tisk je díky kvalitnímu vybavení potom možný i v rozměrech billboardu), tak zmenšené pro snadné vkládání na internet, takže s nimi nemáte žádnou další práci a rovnou je můžete např. poslat na Fb nebo mailem. Fotografie Vám předám na flash disku, díky čemuž se o ně budete moci velmi snadno podělit s kýmkoliv a když flash nevyužijete jako záložní disk, může Vám ještě dále sloužit.  :)

Co se týká šikovné vizážistky, nebojte se zeptat, mám při ruce hned tři, tak je velká pravděpodobnost, že by práce některé z nich mohla být i ta Vaše vysněná  :) 

http://evaceralova.cz/fotogalerie/
http://www.petrasoukupova.com/work
http://www.missbibimakeup.com/svatby

Pokud byste měli jakékoliv otázky, tak se klidně na cokoliv ptejte na mailu foto@nikolobrova.cz nebo zde přes kontaktní formulář stránek - moc ráda odpovím nebo poradím.. :)