Svet-Stranek.cz
Fotografka Nikol Obrová

Spolupracuji s ...:

Spolupracuji s ...

Zde bych Vám ráda představila nejdůležitější členy mého týmu - především mé naprosto úžasné vizážistky, kterými jsou :




Eva Ceralová Vizážistka Eva Ceralová


získala certifikát Vizážistiky a barvového poradenství na kurzu akreditovaném MŠMT. Profesionální škole líčení Surface, škole, na které absolvovala, se její práce líbila a navázala s ní po ukončení kurzu spolupráci. Následně pokračovala na kurzu zaměřeném přímo na foto make-up, kterému se věnuje především. Aktuálně pracuje jako vizážistka, maskérka TV Nova - zpravodajství včetně hlavních večerních zpráv, pořadů Snídaně s Novou, Víkend, Střepiny, Volejte, Prásk, kde se pravidelně stará o líčení pro hvězdy jako Lucie Borhyová, Renáta Czadernová, Kristina Kloubková, Inna Puhajková, Gabriela Partyšová, Zorka Hejdová, Petra Svoboda, Emma Smetana, Rey Koranteng či Daru Rolins a mnoho dalších.. Mnoho z nich si vyžaduje líčení od Evy i na jejich soukromé akce, jelikož jsou s její prací spokojeni nad rámec jejich "Nováckých" povinností.

Ke své práci používá více značek, protože každá má své lepší i slabší výrobky. Nejvíce se v jejím kitu vyskytuje dekorativní kosmetika značek Madina, Inglot, MAC a ArtDeco.

Web Vizážistky Evy Ceralové: https://www.evaceralova.cz
FB: https://www.facebook.com/Viz%C3%A1%C5%BEistka-Eva- Ceralov%C3%A1-136717963098617/?ref=ts&fref=ts



Petra Soukupová



Petra je vizážistka, vlasová stylistka, módní nadšenkyně a milovnice barev. Absolvovala kurz akreditovaný MŠMT ve škole líčení Surface. Za krátkou dobu svého působení si vytvořila poměrně bohatou osobní klientelu, které se především věnuje v oblasti osobního líčení. Je bezmeznou vyznavačkou přirozeného make-upu a asi nejvíce se věnuje foto make-upu a svatebnímu make- upu. Spolupracuje s řadou fotografů a serverem Seznam.cz, kde líčí módní editorialy, proměny či návody na líčení. Mezi její nejoblíbenější disciplíny pak patří dobové líčení a účesy.
Líčila módní přehlídky s Andreou Vereševou, Veronikou Chmelířovou či Nikol Švantnerovou. Pod jejími rukami se vystřídali osobnosti jako Andrea Kerestešová, Nikol Kouklová či Zdeněk Pohlreich.

Pracuje s profesionální kosmetikou MAC, MaqPro, Bobbi Brown, Make-up For Ever, Inglot a Zoeva.

Web: https://www.petrasoukupova.com
FB: https://www.facebook.com/petrasoukupovamakeupartis t/
Instagram: https://www.instagram.com/petrasoukupova_mua/
CZ Petra Soukupova



Miss Bibi



Po zakončení pětitýdenního studia certifikátem MASTER PRO A-Z v Make-up Institute Prague Bibi nastartovala řadu svých make-up projektů díky kterým se postupně dostala k nejrůznějším umělcům, fotografům, produkcím, ale i osobní klientele. Spolupracuje s řadou českých fashion značek jako Leo Macenaure, Mikela-da-Luka, Janek shirtmaker…fotografy…Lukášem Dvořákem, Markem Musilem, Janem Černým, Petrem Mullerem, Nikolou Šrajerovou a nebo s kontroverzním Fotografem bez talentu. Taktéž i na zahraniční půdě s fotografy Little Saho (FR), Jason Lam (USA), Vlado Lorinc (SK), Lenka Beluská (SK)…Je také oficiální make-up artist pro světovou značku BOBBI BROWN a stará se o vizáž předních českých youtuberů jako Carrie Kirsten, Andy Coconut, Terry Blitzen, Ana Šulc…Miss Bibi je I přední českou tanečnící a tak se její meze inspirace a kreativnosti nekladou…

Web: http://www.missbibimakeup.com/
Fb: https://www.facebook.com/missbibimakeupartist
Instagram: https://www.instagram.com/missbibiofficial/




Spolupracuji i s šikovnou stylistkou - takže pokud nemáte na focení nic vhodného nebo dostatečně zajímavého nebo jenom nevíte, co Vám vlastně sluší, stačí se obrátit na Gabrielu, která Vám ráda poradí :):



GabrielaStyling



Styling je její srdeční záležitostí a vášní, při své práci klade důraz především na osobnost každého klienta, jeho životní styl, temperament a také jeho finanční možnosti. Právě vytvoření stylu s omezeným rozpočtem je pro ni velkou výzvou.
Gabrieliným cílem je vysvětlit klientovi souvislosti a pravidla v módě tak, aby si příště mohl sám vytvořit vlastní outfit vzhledem k jeho proporcím a příležitosti, pro kterou je určen. Aby netrávil čas zbytečným blouděním po obchodech, ale dokázal si správně vybrat.

Absolvovala následující kurzy:
2012 BACKSTAGE – Kurz stylista
2010/11 ASOCIACE STYLISTŮ A VIZÁŽISTŮ – Kurzy:
Barevná typologie I. a II.
Styl
Profesionální image muže
Program PIB (Autorské oděvní poradenství)

Web stylistky Gabriely Horové: http://www.gabrielastyling.cz/